Zakład przetwarzania zużytego sprzętu 2023


Program Zakład Przetwarzania Sprzętu 2023 jest jedynym na polskim rynku kompleksowym systemem obsługi firm zajmujących się zbiórką oraz przetwarzaniem odpadów i zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Program jest zgodny z najnowszymi przepisami prawa dotyczącego gospodarowania odpadami i zużytym sprzętem.

Szczegółowe informacje na temat modułów programu można znaleźć w sekcji Moduły.

TERAZ
już od 1000 zł netto

KUP TERAZ

POBIERZ DEMO

Program również uwzględnia najnowsze zmiany prawne:

  • Obsługę BDO (integracja KPO, KEO, formularzy przyjęcia odpadów metali)
  • Aktualne wzory dokumentów stosowanych na potrzeby ewidencji odpadów oraz uwzględnia wszelkie zmiany w VAT
  • Obsługę białej księgi przedsiębiorców (import danych, sprawdzanie statusu podatnika)
  • Obsługę GTU i procedur JPK
System jest całkowicie zautomatyzowany i praktycznie nie wymaga od użytkownika żadnej wiedzy na temat działania przepisów obowiązujących w zakładzie przetwarzania sprzętu. Wszystkie dokumenty ewidencji odpadów oraz sprawozdania tworzone są automatycznie bez konieczności ingerencji ze strony użytkownika. Szczegółowe informacje na temat modułów programu można znaleźć w sekcji Moduły.

System posiada także możliwość drukowania rocznych zestawień danych dla Urzędu Marszałkowskiego.

System jest przeznaczony zarówno dla małych przedsiębiorstw jak i dużych firm. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom i technologiom możliwe jest jego dostosowanie do indywidualnych potrzeb klienta oraz integracja z obecnie używanym systemem finansowo-księgowym lub magazynowym. W chwili obecnej można eksportować dane do rejestru zakupu i sprzedaży VAT Comarch Optima.
Program umożliwia jednoczesną pracę wielu użytkowników, co pozwala na sprawną i szybką obsługę kontrahentów.

Prosty i przejrzysty interfejs programu umożliwia szybkie rozpoczęcie z nim pracy. Szczegółowe informacje na temat interfejsu użytkownika można znaleźć w sekcji zrzuty ekranu.

Poza obsługą zarządzania informacjami o gospodarowaniu odpadami i zużytym sprzętem program udostępnia również moduł magazynu. Dzięki niemu można w dowolnym momencie uzyskać szczegółowe informacje o ilościach odpadów oraz ich wartości. Z uwagi na fakt obsługi magazynu każda karta przekazania odpadu może także pełnić rolę dokumentu magazynowego (WZ/PZ).

Jedną z unikatowych funkcji programu jest możliwość eksportowania wydruków do formatów: MS Word, MS Excel, PDF, JPEG, BMP i wielu innych formatów graficznych.
Kolejną z funkcji dostarczanych przez program funkcji jest możliwość filtrowania danych wyświetlanych na listach. Każda z listy posiada wbudowany moduł Edytor filtru, przy użyciu którego użytkownik może wyświetlić tylko te dane, które go interesują lub utworzyć własny raport.
Nasza firma zapewnia pomoc techniczą podczas korzystania z programu, jak również możliwość odbycia szkolenia z zakresu jego obsługi.
darsoft.pl