Stacja demontażu pojazdów 2021. Informacja o produkcie


Program Stacja demontażu pojazdów 2021 jest kompleksowym systemem obsługi gospodarki odpadami zintegrowanym z rejestrem BDO. Program jest zgodny z najnowszymi przepisami prawa dotyczącego gospodarowania odpadami w zakresie prowadzenia stacji demontażu pojazdów.

Program również uwzględnia najnowsze zmiany prawne:

  • Obsługę BDO (integracja KPO, KEO. KEP)
  • Aktualne wzory dokumentów stosowanych na potrzeby ewidencji odpadów oraz uwzględnia wszelkie zmiany w VAT
  • Obsługę białej księgi przedsiębiorców (import danych, sprawdzanie statusu podatnika)
  • Obsługę GTU i procedur JPK

TERAZ
już od 800 zł netto

KUP TERAZ

POBIERZ DEMO


Ewidencja odpadów i pojazdów prowadzona jest zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Środowiska w sprawie prowadzenia ewidencji odpadów i pojazdów na stacji demontażu pojazdów.

System opracowany został w taki sposób, aby maksymalnie uprościć działania użytkownika i wspomóc go w prowadzeniu stacji demontażu pojazdów i zautomatyzować większość czynności jakie muszą zostać wykonane. Praca użytkownika sprowadza się do wystawiania zaświadczeń o przyjęciu pojazdu niekompletnego lub zaświadczeń o demontażu pojazdu, demontażem pojazdów, sprzedażą części oraz wydawaniem odpadów.
Pozostałe czynności związane z gospodarowaniem odpadami wykonywane są automatycznie.

Program posiada możliwość tworzenia schematów demontażu pojazdów, dzięki temu można bardzo szybko demontować pojazdy bez konieczności wielokrotnego wykonywania wielu tych samych czynności.

Ważną cechą programu jest możliwość raportowania zysków z poszczególnych pojazdów, części i odpadów. System jest aplikacją sieciową umożliwiającą jednoczesną pracę wielu użytkowników.

Przy zakupie pierwszej licencji, drugą użytkownik otrzymuje bezpłatnie.

Szczegółowe informacje o fukcjonalności aplikacji dostępne są w sekcji Moduły.

darsoft.pl