Integracja z BDO


Obecnie nasze oprogramowanie jest w pełni integrowane z BDO. Użytkownicy naszych rozwiązań od początku stycznia posiadają dostęp do pełnych możliwości jakie daje moduł integracji z BDO. 

Nasze rozwiązania posiadają pełne możliwości zarządzania następującymi dokumentami w rejestrze BDO:

  • Karta przekazazania odpadu - import, planowanie, zatwierdzanie, potwierdzanie i zapisywanie na ewidencji odpadów
  • Karta przekazania odpadów komunalnych - import, planowanie, zatwierdzanie, potwierdzanie i zapisywanie na ewidencji odpadów oraz masowe generowanie dokumentów. Dzięki temu w kilka sekund wygenerujesz dowolną ilość dokumentów i pobierzesz potwierdzenia z rejestru BDO.
  • Karta ewidencji odpadów
  • Karta ewidencji odpadów komunalnych
  • Karta ewidencji zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego
  • Karta ewidencji pojazdów wycofanych z eksploatacji

Dokumenty wystawiane w naszym oprogramowaniu można bardzo szybko wygenerować w rejestrze BDO jak również z niego zaimportować. Aby przekonać się jakie możliwości daje nasze oprogramowanie zachęcamy do kontaktu i umówienia bezpłatnej prezentacji.

Na podstawie danych dokumentów wystawionych w programie można przygotować roczne sprawozdanie do Urzędu Marszałkowskiego i przesłać je do rejestru BDO. Większość działów dostępnych w sprawozdaniu jest generowana automatycznie. Na każdym etapie tworzenia sprawozdania użytkownik ma możliwość modyfikacji jego zawartości.

Dzięki zastosowanym rozwiązaniom przekazanie i przyjęcie KPO, będzie znacznie prostsze niż kiedykolwiek. Każdego dnia oddajemy w Wasze ręce nowe aktualizacje wspomagające integrację z BDO.

darsoft.pl